Ми проводимо індивідуальні заняття з навчання навичкам їзди на МТБ.

Заняття проходять на тренувальних майданчиках та трасах у м.Києві. Зазвичай це Дорогожичі, Татарка, Голосієво, Троєщина.

Зміст і час проведення заняття визначаються за погодженням.

Вартість одного індивідуального заняття: 300 грн.
Тривалість одного заняття 2,5-4 години.

Навчання їзді на велосипеді з нуля: 200 грн. за годину.


ПОДАТИ ЗАЯВКУ

будь ласка заповніть всі поля заявки

Click to refresh

Ви можете проходити навчання на своєму велосипеді, нічого на ньому не змінюючи, але є Рекомендації, при яких процес навчання буде більш ефективним:
- хід підвіски (хід вилки для хардтейлів), не менше 100 мм,
- підсідельний штир повинен повністю опускатись у підсідельну трубу (допускається відстань 3-4 см. від краю підсідельної труби до сідла),
- покришки зі "злим" протектором, шириною не менше 2,1",
- педалі - широкі, плоскі топталки з шипами (ніяких контактів),
- широке кермо, райзер (ідеально з шириною 740-780 мм, і підйомом 30 мм),
- короткий, міцний винос (40-60 мм. ідеально.).

На першому занятті ми розповімо яким компонентам варто віддати перевагу і де їх дешевше купити.

Їзда на велосипеді передбачає велику ймовірність отримання ударів, гематом і різного ступеня травм. Наші інструктори роблять все можливе, що б запобігти випадкам травмування, але в процесі навчання падіння неминучі. Кожен учасник Курсів повинен усвідомлювати, що проходячи навчання і при їзді в горах, він піддає себе ризику отримання травм.
Тому, ми настійливо радимо учасникам навчання самостійно оформляти медичну страховку або страхувати себе від нещасного випадку, на час проведення занять.
За окремим бажанням учнів, ми можемо проводити страхування від нещасних випадків на час проведення занять. Вартість страхування одного заняття - 32 грн., для страхової суми 10000 грн. (наприклад, при переломі кінцівки, страхове відшкодування складе 500 грн.).