Не є таємницею те, що найгарніші місцини, краєвиди та пейзажі, так чи інакше розташовані у гірській місцевості, на пішохідних стежках та ґрунтових шляхах.

Проте катання у горах вимагає більш просунутої техніки володіння велосипедом. Це і є головним фактором, що стримує тих, кого кличуть гори. Саме техніка їзди дозволяє проїжджати складні гірські секції та впевнено їхати униз, уникаючи падінь, травм й забоїв.

Основа будь-якої техніки їзди на велосипеді це базові навички. І вони дещо відрізняються у різних видах МТБ. Наївно вважати, що весь час катаючи крос-кантрійними трасами у лісі Ви зможете спуститись «у сідлі» червоною ДХ трасою або стежкою з Петроса. Але опанувавши базові навички їзди на спусках, це буде вже Вам до снаги.

Для навчання основним навичкам їзди, МИ ПРОПОНУЄМО ПРОЙТИ КУРС ПІДГОТОВКИ ГІРСЬКОГО КАТАННЯ, що складається з п'яти занять на тренувальних трасах у м.Києві, та з двох практичних виїздів у Карпати.

Крім практичної частини, під час занять Ви ознайомитесь з принципами налаштування велосипеда та підвіски, отримаєте рекомендації по вибору компонентів, захисту та вело одягу.

Вартість одного заняття: 250 грн.
При повній оплаті пяти занять (на першому занятті), вартість всього курсу: 1185 грн.
Практичні виїзди у Карпати оплачуються окремо.

Реєстрація за передплатою – 450 грн.
При внесенні передплати:
- до 01 січня 2017 року, вартість п'яти занять: 1125 грн.,
- до 01 лютого 2017 року, вартість п'яти занять: 1185 грн..

Початок НАЙБЛИЖЧОГО КУРСУ 08 квітня 2017 року

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

будь ласка заповніть всі поля заявки

Click to refresh

ПРОГРАМА КУРСУ ПІДГОТОВКИ ГІРСЬКОГО КАТАННЯ

ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ
- практична настройка велосипеда і підвіски,
- ознайомлення з видами посадки на велосипеді при їзді вниз,
- навчання техніці їзди на спусках,
- навчання ефективному гальмуванню.
ТРЕТЄ ЗАНЯТТЯ
- закріплення навичок отриманих на попередніх заняттях,
- навчання навичкам завантаження і розвантаження велосипеда,
- навчання пампингу з прокачуванням заднього, переднього та обох коліс.
П'ЯТЕ ЗАНЯТТЯ
- закріплення навичок отриманих на попередніх заняттях,
- навчання дроппінгу на площину,
- навчання дроппінгу на схил,
- навчання стрибкам.
ДРУГЕ ЗАНЯТТЯ
- закріплення навичок отриманих на першому занятті,
- ознайомлення з загальними правилами проходження всіх поворотів,
- ознайомлення з принципами вибору траєкторії у повороті,
- навчання проходженню поворотів,
- навчання проходженню контр-нахилів.
ЧЕТВЕРТЕ ЗАНЯТТЯ
- закріплення навичок отриманих на попередніх заняттях,
- навчання підйому переднього колеса,
- навчання підйому заднього колеса,
- навчання навичкам подолання перешкод,
- ознайомлення з навичками виконання мануалу, та бані-хопу.
ПРАКТИЧНІ ВИЇЗДИ
- Перші гори,
- Байк-парк Пилипець.

ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗАНЯТЬ

при виконанні яких процес навчання буде більш ефективним

ВЕЛОСИПЕД

- віддайте перевагу 26 '' або 650 стандарту коліс,
- хід підвіски (хід вилки для хардтейлов), не менше 100 мм.,
- підсідельний штир повинен повністю опускатись в підсідельну трубу (допускається відстань 3-4 см. від краю підсідельної труби до сідла),
- покришки зі "злим" протектором, завширшки не менше 2.25",
- широке кермо, райзер (ідеально з шириною 740-780 мм, і підйомом 30 мм.),
- короткий, міцний винос (ідеально 40-60 мм.).
На першому занятті ми розповімо яким компонентам варто віддати перевагу і де їх дешевше купити.

ПЕДАЛІ І ВЗУТТЯ

Педалі - широкі, плоскі топталки з шипами (ніяких контактів). Між педалями та взуттям, має бути гарне зчеплення. Тому, не варто купувати педалі, які не тримають ногу, типу Wellgo MG-4, KLS Digger, VP-558 BK BMX. Оптимальний вибір FireEye Grill, Shimano Saint PD-MX80. Бюджетний вибір FireEye Hot Candy.

Взуття, з підошвою, яка добре чіпляє шипи, з жорстким носком і п'ятою. Оптимально, спеціалізоване взуття, наприклад FiveTen Freerider.

ЗАХИСТ

Достатньо КК шолома-корзинки, але краще взяти АМ шолом або котелок.

Наполегливо рекомендую приходити на заняття із захистом коліна-гомілки та захистом ліктів. Оптимальні варіанти, враховуючи подальше використання, це моделі коліна-гомілки Alpinestars MOAB та лікті Troy Lee Designs EGL 5550. Бюджетні варіанти: Troy Lee Designs Lopes, Fox Racing Launch Sport, Race Face Rally FR.

FAQ (складено на підставі реально отриманних запитань):

- У велоруху не давно, але 25 км / год тримаю, хочу записатись на заняття!
- Наш Курс розраховано на тих, хто впевнено катає крос-кантрі та бажає спробувати себе в гравіті дисциплінах. Тобто, ми не будемо вчити тому, як перемикати передачі, тримати каденс, і їздити по місту. Ми вчимо, як спуститись зі спуску з 30% ухилом, як гальмувати на спуску або з занесенням, як переїжджати через невеликі колоди, їздити по сходах, і стрибати невеликі купини. Це курс для тих, кому вже не цікаво їздити по ровняку і хто прагне катати в горах.

- Чи можливі зміни в графіку проведення занять?
- Погода непередбачувана. Якщо інструктора звикли катати в будь-яких умовах, то у деяких учасників катання в перший раз по мокрій трасі, може викликати не дуже приємні відчуття.
Тому, цілком можливо, що через несприятливі погодні умови, дати проведення занять буде змінено.

- Я не зможу відвідати одне із занять, чи є можливість його повторення?
- Якщо ви, за якіоюсь причиною, не маєте змоги відвідати одне з занять, то це заняття зможе провести з вами хтось із інструкторів в індивідуальному порядку, але доведеться доплачувати. Вартість одного індивідуального заняття - 300 грн. з людини.

- Чи обов'язково відвідувати практичні виїзди в гори?
- На заняттях Ви отримуєте теорію і практикуєтесь, але то є практика в "тепличних" умовах. Якщо порівнювати з навчанням початківців автомобілістів, то це як їзда на автодромі. Практичні виїзди призначені для освоєння тих навичок, які Ви отримуєте на Курсах. Відвідування таких виїздів не обов'язково, і це Ваш вибір. Але, особисто я не бачу сенсу відвідувати Курс, головна мета якого в підготовці учасників до поїздок початкового рівня в горах, при цьому не виїжджаючи в подальшому в гори в форматі трейл-ендуро поїздок або поїздок в байк-парки.

- Хочу приєднатись до практичного виїзду в гори, але остаточне рішення про участь зможу дати тільки перед поїздкою.
- Зазвичай дати проведення поїздки збігаються з датами національних свят і, враховуючи підвищенний попит, купити квитки на ці дати можна тільки за 30 діб. Тому рішення про поїздку бажано прийняти відразу після оголошення дат поїздки.

- Наскільки безпечно навчання їзді на велосипеді?
- Сама по себе їзда на велосипеді передбачає велику ймовірність отримання ударів, гематом і різного ступеня травм. Наші інструктори роблять все можливе, що б запобігти випадкам травмування, але в процесі навчання падіння неминучі. Кожен учасник Курсів повинен усвідомлювати, що проходячи навчання і при їзді в горах, він піддає себе ризику отримання травм.
Тому, ми настійно рекомендуємо учасникам навчання самостійно оформляти медичну страховку або страхувати себе від нещасного випадку, на час проведення занять. За окремим бажанням учнів, ми можемо проводити страхування від нещасних випадків на час проведення занять. Вартість страхування одного заняття - 32 грн., для страхової суми 10000 грн. (наприклад, при переломі кінцівки, страхове відшкодування складе 500 грн.). Для практичних виїздів в гори страховий поліс оформляється нами в обов'язковому порядку.