Багатоденний тренувальний практикум, та літні велосипедний табір, на сам перед підійде для дітей віком від 8 до 12 років.

Цей комплекс з навчальних тренувань у місті, та практичних гірських таборів у Карпатах ставить перед собою на меті навчити дітей впевнений, та стабільній їзді на велосипеді по не складним гірським стежкам, та зеленим байк парковим трасам, поліпшити координацію, баланс, та рівновагу, оздоровити та загартувати організм.

Спершу малеча навчається у безпечних умовах у місті основним навичкам їзди на велосипеді, а далі отримує практику вже у горах, на самих простих стежках, та трасах. Складність трас підвищується поступово, з кожним наступним виїздом у гори.

Всього за літо заплановано три таких виїзди. Два з котрих пройдуть у місті Сколе, де діти будуть тренуватись на природних гірських стежках, відвідувати екскурсії, купатись у гірській річці, та відпочивати. І один виїзд заплановано провести у Буковелі, де тренування пройдуть на новій, широкій трасі 14-го витягу.

На заняттях, що будуть передувати виїздам у гори, будуть вивчатися, та тренуватися навички, які допоможуть плавно, та безпечно, без зайвої самовпевненості й остраху долати гірські стежки, та траси. Ці заняття тривалістю 1,5-2 години будуть проводитись у місті Києві протягом чотирьох днів поспіль, перед виїздами у гори. Окрім того, під час занять, діти будуть виконувати вправи на баланс, та витривалість.

Під час проведення виїздів у гори, тренування на стежках та трасах буду займати від 3 до 4 годин часу, та проходити під керівництвом та наглядом двох інструкторів. Решту часу з дітьми буде займатись досвідчений педагог, який організує дозвілля, розвиваючи ігри та проводить екскурсії.


Початок 12 червня 2018 року
ПРОГРАМА ВЕЛОТАБОРУ

ПЕРШИЙ ПІДГОТОВЧИЙ ВИШКІЛ

Заняття перше, 12 червня 2018 р., вівторок, м.Київ, час тренування 1-1,5 години - практичне налаштування велосипеда, - ознайомлення з положенням тіла на велосипеді, та тренування базової посадки, - навчання ефективному гальмуванню.

Заняття друге, 13 червня 2018 р., середа, м. Київ, час тренування 1-1,5 години - тренування базової посадки, - навчання ефективному гальмуванню, - тренування спусків.

Заняття трете, 14 червня 2018 р., четвер, м. Київ, час тренування 1-1,5 години - навчання навичкам розвантаження та завантаження велосипеда.

Заняття четверте, 15 червня 2018 р., п'ятниця, м. Київ, час тренування 1-1,5 години - тренування пампінгу з прокачуванням обох коліс.

Велотабір у Карпатах, 18-22 червня 2018 р., м.Сколе, час тренування 3-4 години в день - тренування спусків, - практика вибору траєкторії руху на спуску, - тренування розвантаження, завантаження велосипеда, та прокачування перешкод.

ДРУГИЙ ЗАГАЛЬНИЙ ВИШКІЛ

Заняття п'яте, 10 липня 2018 р., вівторок, Київ, час тренування 1-1,5 години - тренування пампінгу з прокачуванням обох коліс, - навчання трек стенду.

Заняття шосте, 11 липня 2018 р., середа, Київ, час тренування 1-1,5 години - ознайомлення з правилами проходження поворотів, та принципами вибору траєкторії, - навчання проходження пласких поворотів.

Заняття сьоме, 12 липня 2018 р., четвер, Київ, час тренування 1-1,5 години - навчання проходження пласких поворотів.

Заняття восьме, 13 липня 2018 р., п'ятниця, Київ, час тренування 1-1,5 години - тренування пампінгу з прокачуванням обох коліс, - навчання англійському хопу.

Практичний виїзд у гори, 16-20 липня 2018 р., м.Сколе, час тренування 3-4 години в день - тренування спусків, - тренування розвантаження, завантаження велосипеда та прокачування перешкод, - тренування проходження поворотів.

ТРЕТІЙ ПРИКІНЦЕВИЙ ВИШКІЛ

Заняття дев'яте, 14 серпня 2018 р., вівторок, м.Київ, час тренування 2-2,5 години - навчання проходження контр нахилів. - тренування проходження контр нахилів.

Заняття десяте, 15 серпня 2018 р., середа, м.Київ, час тренування 2,5-3 години - тренування проходження контр нахилів.

Заняття одинадцяте, 16 серпня 2018 р., четвер, м.Київ, час тренування 2-2,5 години - тренування пампінгу з прокачуванням обох коліс, - тренування англійського хопу.

Заняття дванадцяте, 17 серпня 2018 р., п'ятниця, м.Київ, час тренування 2-2,5 години - тренування проходження контр нахилів.

Практичний виїзд у гори, 20-24 серпня 2018 р., траса 14-го витягу, байк-парк Буковель, час тренування 4-4,5 години в день - тренування прокачування, - тренування проходження контр-нахилів.


ПОДАТИ ЗАЯВКУ

будь ласка заповніть всі поля заявки

Click to refresh

Вартість одного заняття у місті Києві 100 грн. (для бажаючих прийняти участь у заняттях у місті Києві, без участі у практичних виїздах у гори, вартість одного заняття 250 грн).

Вартість першого п'ятиденного підготовчого виїзду у м.Сколе (включено трансфер на потягу у купейному вагоні, проживання у садибі з усіма вигодами, три разове дитяче харчування, медична страховка, організаційні витрати) 5700 грн.

Вартість другого п'ятиденного загального виїзду у м.Сколе (трансфер на потягу у купейному вагоні, проживання у садибі з усіма вигодами, три разове дитяче харчування, медична страховка, організаційні витрати) 5700 грн.

Вартість третього п'ятиденного прикінцевого виїзду у Буковелі (трансфер на потягу у купейному вагоні, проживання у садибі з усіма вигодами та басейном, три разове дитяче харчування, медична страховка, організаційні витрати) 6500 грн.

Попередня, сто відсоткова, оплата вноситься за кожний вишкіл, враховуючи практичний виїзд у гори. Тобто, за перший підготовчий вишкіл, потрібно буде сплатити 6100 грн., до початку першого заняття. Так само розраховується вартість другого та третього вишколу.

Для участі у Велотаборі обов'язкова попередня реєстрація передплата, медична довідка про відсутність протипоказань для занять спортом та згода батьків.

Заявки на участь можна подавати у приватні, або за тел. 0674432728. Після находження достатньої кількості заявок буде проведена зустріч з батьками з організаційних питань, щодо підготовки до велотабору.

ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗАНЯТЬ

Прошу, звернути увагу на те, що до початку проведення занять потрібно підготувати велосипед, та заздалегідь (можливо, що прийдеться везти з закордону) придбати необхідний захист.

ВЕЛОСИПЕД
Має бути МТБ з 24’ або 26' колесами, у якого:
- широкі покришки з "злим" протектором. Наприклад, таки https://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=11039439. Перед покупкою зверніть увагу, на те, чи влізе обрана широка покришка поміж ногами вилки, та у задній трикутник. Якщо ні, то оберіть аналогічну тоншу покришку, наприклад https://velosiped.com/tovary/kolesa_ta_pokrishki/pokrishki/pokrishka-schwalbe-black-jack-active-k-guard-24x190-47-507-bb-sk-sbc-1112540702.htm,
- придатні для їзди у горах гальма. Зазвичай на дитячих велосипедах у стоку встановлені не ефективні гальма з важелями яки важко натиснути навіть дорослому. Бажано придбати, та встановити гідравлічні гальма з важелем під півтора або два пальці. Варто відмовитись від гальм з важелями під три пальці, або з моноблоками. Оптимально використовувати таки гальма https://www.bike-components.de/en/Shimano/BR-M6000-Deore-Disc-Brake-Set-p56764, тим більш, що їх можна переставляти на інші велосипеди по мірі росту дитини.

ПЕДАЛІ ТА ВЗУТТЯ
Окрім технічно справного велосипеда обов'язково мають бути пласки широкі педалі-топталки з високими шипами, що забезпечують гарне зчеплення з взуттям (гарний варіант https://shop.odysseybmx.com/products/twisted-pc-pedals, РОЗМІР ПЛАТФОРМИ -1/2 !!!). Бажано мати взуття, з підошвою, яка добре чіпляє шипи, та має жорсткий носок і п'яту (що забезпечує захист стопи). Оптимально (проте не обов'язково) мати спеціалізоване взуття, наприклад Five Ten Freerider Kids (https://www.bike-components.de/en/Five-Ten/Freerider-Kids-MTB-Shoes-2017-Model-p53164/).

ЗАХИСТ
Гарне зчеплення взуття та педалей важливо через те, що воно запобігати злітанню стопи з педалей, натомість втрата педалей може призвести до падінь та травм. Але у тих, хто вчиться розподіляти вагу тіла на велосипеді все ж таки трапляються випадки, коли втрачена педаль потрапляє у гомілку. Задля того щоби запобігти цьому бажано мати захист коліна-гомілки відповідного розміру, щоби захист надійно тримався на нозі при їзді на спусках (наприклад такий http://obod.com.ua/zashchita-kolenogolen/detskie-nakolenniki-leatt-knee-guard-ext-junior-black.html). Якщо ви вже маєте наколінники, то разом з ними можете використовувати окремий захист гомілки (наприклад такий). Якщо у вас не має захисту коліна-гомілки або гомілки, захист коліна при проведенні занять – обов'язковий.
Також обов'язково мати захист ліктів (наприклад такий ) та шолом. Шолом відповідного розміру має закривати лоба, скроні та потилицю, та не ковзати на голові.
Рукавички це факультатив, ліпше мати з довгими пальцями, але краще приділити увагу зручним, пружним гріпсам, що не будуть прокручуватися на кермі (наприклад таки https://www.bike24.com/p2209718.html).
Для виїздів у гори обов'язково мати захисні окуляри, бажано з прозорими лінзами, що не викривлюють зображення.